Kurs na Uprawnienia budowlane – Edycja jesienna 2018

Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na uprawnienia budowlane. Po raz kolejny Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Bydgoszczy organizuje nabór na ten kurs w specjalnościach określonych w Ustawie Prawo Budowlane. To duże przedsięwzięcie, dlatego zaprosiliśmy do prowadzenia zajęć specjalistów ze specjalnościami objętymi egzaminem. Potrafią oni łączyć wiedzę z długoletnim doświadczeniem.

Potrafią też tę wiedzę dobrze przekazać. Wśród nich jest architekt, specjaliści od ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej, od zabezpieczeń elektroenergetycznych, od urządzeń i instalacji wodnokanalizacyjnych. Będą mieli Państwo okazję realizacji zajęć z radcą prawnym, inspektorem Państwowej Inspekcji Pracy, geodetą od prawa geodezyjno-kartograficznego, a także inspektorem państwowego nadzoru budowlanego. Podczas zajęć wraz ze specjalistami będą mogli Państwo wyjaśniać trudne zagadnienia i rozwiązywać problemy. A wszystko po to, aby pomóc Państwu zdać egzamin.
Całość staramy się organizować tak, aby na zajęciach panowała twórcza atmosfera i jak największa możliwość wymiany doświadczeń.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tak ogromna wiedza potrzebna do zdania egzaminu jest rozproszona w różnych miejscach, a szukanie jej, pobieranie i porządkowanie byłoby dla Państwa procesem czasochłonnym, dlatego postanowiliśmy, że każdy uczestnik kursu otrzyma komplet niezbędnych materiałów. To jest około dwustu Ustaw i Rozporządzeń na CD do Państwa wyłącznej dyspozycji. Na zajęciach wykładowcy zinterpretują i wyjaśnią artykuły i paragrafy tych Ustaw.

Atutem naszych zajęć jest wysoka zdawalność. Mówią o tym statystyki. Na kursie organizowanym przez nas, to jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Bydgoszcz, pomyślnie zdało egzamin i otrzymało uprawnienia budowlane 90% uczestników kursu. Mamy się czym pochwalić.
I jeszcze jedno. Czy pamiętacie Państwo ile godzin na studiach i praktykach zawodowych omawiano Ustawy i Rozporządzenia, szczególnie te, które w przyszłości umożliwiłyby zdanie egzaminu na uprawnienia budowlane? Mam takie wrażenie, że zdecydowanie za mało. A przecież w naszej pracy zawodowej nieustannie są one potrzebne, szczególnie teraz. Pewnie Państwo już o tym wiecie. Od 01 stycznia 2017 r. nastąpiła nowelizacja Ustawy Prawo budowlane, a od 01 stycznia 2018 r. Ustawy Prawo wodne i jeszcze kilku innych rozporządzeń i ustaw. Wymaga to nowej interpretacji oraz interpretacji pozostałych ustaw i rozporządzeń związanych z szeroko rozumianym budownictwem. Wysoka jakość NASZYCH zajęć i specjaliści gwarantują wiedzę w tym zakresie i dobre poruszanie się w gąszczu nowych przepisów.
Mam nadzieję, że przekonałem Państwa do kursu przygotowującego do egzaminu na uprawnienia budowlane. Jestem przekonany, że wspólna praca przyniesie Państwu oczekiwane efekty.
Zapraszam serdecznie. Do miłego zobaczenia na kursie.

WAŻNE INFORMACJE:

  • czas trwania kursu: 60 godzin (piątek 16.15-18.40, sobota 8.00-15.25)
  • koszt: 1600 zł (Kurs można opłacać w 2 ratach. Pierwsza rata w wysokości 900,00 zł najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu w kasie biura PZITB. Druga rata w wysokości 700,00 zł do 27.10.2018 r.)
  • konto: 19 1240 6478 1111 0000 4947 6961 z dopiskiem Kurs – uprawnienia budowlane
  • rozpoczęcie zajęć:

    5 października 2018 r. (piątek), godz. 16.00

  • miejsce: Bydgoski Dom Technika, ul. K. Gotowskiego 6, Bydgoszcz, (sala 209).

KONTAKT:

Biuro Oddz. PZITB, wtorek i czwartek 13.00 – 17.00
tel. do Biura Oddziału PZITB – 52 322 54 92
kierownik kursu – codziennie od 8.00 do 20.00, tel. 603 409 538
e-mail: janpreus@wp.pl, pzitbbydg@outlook.com
WWW: pzitbbydgoszcz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *