Workcamp MK PZITB 2018 – ZAPISY !

WORKCAMP MK PZITB to jedna z kluczowych inicjatyw Młodej Kadry PZITB i za razem jej najlepsza wizytówka. Projekt powstał aby zrzeszać ludzi gotowych rozwijać się zawodowo i społecznie poprzez niesienie pomocy na zasadach wolontariatu. Formę działań stanowi przygotowanie i przeprowadzenie remontu wybranej placówki pożytku publicznego. Corocznie w całej Polsce wsparcie ze strony Młodej Kadry otrzymuje kilka takich ośrodków, najczęściej są to domy dziecka oraz świetlice środowiskowe.

Workcamp

Inicjatywa WORKCAMP niesie za sobą szereg korzyści zarówno wolontariuszy jaki i korzystających z projektu. Pozwala nie tylko na rozwój zawodowy szczególnie dla Młodych związanych z branżą budowlaną tj. na pozyskanie umiejętności i wiedzy technicznej, zdolności organizacyjnych oraz nowych kontaktów w środowisku, ale również uwrażliwia i zachęca do aktywności na rzecz społeczności lokalnych. Dzięki temu odbiorcy projektu, najczęściej dzieci i młodzież mogą czerpać wzór i upewniać się w przekonaniu, że można i warto robić coś dla dobra innych nie oczekując nic w zamian.

W tym roku projekt Workcamp będzie realizowany w 6 miastach w całej Polsce. Szczegóły dotyczące wszystkich planowanych realizacji są zamieszczone na stronie internetowej Komitetu Młodej Kazdry PZITB:
http://kmkpzitb.org.pl/?page_id=140&lang=pl

Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych wsparciem nas w tej wielkiej inicjatywie!
Poniżej link do formularza zgłoszeniowego dla wolontariuszy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdy0lU6-1oA1awDNeTWuLQXszlUcbM1phdRhXJM7h_wP0gLg/viewform

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *