„Honor Inżyniera” za lejce chwycony

5 października 2013r. Młodzi Inżynierowie postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym. Trwające od ponad 2-óch tygodni obrady zakończyli ogniskiem w bydgoskiej Osowej Górze. Debata, w oparach pieczonej kiełbaski,  o filmie promującym kampanię „Honor Inżyniera” pochłonęła uczestników integracyjnego wyjścia. Członkowie Koła Młodych PZITB próbowali odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego inżynier budownictwa, to zawód zaufania społecznego?”


Płeć piękna przygotowuje ucztę (źródło: własne)

Spotkanie rozpoczęło się późnym popołudniem w stadninie koni „Magma”, gdzie każdy spróbował swoich sił jako jeździec. Płeć piękna bez większych oporów dosiadła rumaka, by poczuć wiatr we włosach. Mężczyźni po dłuższej chwili namysłu chwycili za lejce i pokazali kto rządzi na wybiegu.

Paweł i Marcin próbują stawić czoła ogierowi (źródło: własne)

Gdy zapadł zmrok Młodzi Inżynierowie udali się na pobliską polanę. W blasku gwiazd oraz ogniska doprecyzowali szczegóły projektu, nad którym obecnie pracują.  W trakcie rozmów nowe pomysły sypały się jak z rękawów. Jak to mówią? „Już za cztery lata, już za cztery lata, Bydgoszcz będzie…”

Uśmiechnięte dziewczęta nie dbają o kalorie (źródło: własne)


Autorzy wpisu: Anna Żmuda, Paweł Piekarski