Wigilia PZITB

W środę 18.12.2013 r. członkowie PZITB Oddział Bydgoszcz oraz Koła Młodych PZITB Bydgoszcz spotkali się przy wigilijnym stole by podzielić się opłatkiem i zaśpiewać kolędy.

Młodzi inżynierowie przy wigilijnym stole (źródło: własne)

Uroczystość rozpoczęła się krótkim przemówieniem przewodniczącego PZITB O. Bydgoszcz p. mgr inż. Andrzeja Myśliwca. Po odczytaniu wigilijnych wspomnień nadszedł czas na świąteczno-noworoczne życzenia. Zgodnie z tradycją podzieliliśmy się opłatkiem. Przy okazji poznaliśmy wszystkich doświadczonych inżynierów oraz tych, którzy staną się nimi w przyszłości.

Po krótkiej wymianie czułości, usiedliśmy do suto zastawionych stołów. Nad gorącą grzybową, chrupiącym łososiem z lampkami wina w dłoniach rozmawialiśmy o noworocznych planach i marzeniach członków Koła Młodych. Nasze szeregi zasiliła młoda krew chętnych do pracy i współpracy przyszłych inżynierów.

Po słodkim deserze nadszedł czas na oficjalne przyjęcie adeptów do społeczności Koła Młodych PZITB Bydgoszcz. Każdy z nich dostał legitymację członkowską oraz oficjalne gratulacje p. mgr inż. Andrzeja Myśliwca.

Reprezentantka Młodej Kadry otrzymuje legitymację z rąk Andrzeja Myśliwca
(źródło: własne)

Wigilijne spotkanie zakończyliśmy wspólną kawą w rytmach staropolskich kolęd. Odkryliśmy w sobie nowe talenty. Najlepiej śpiewające gwiazdy wiodły prym w „Cichej Nocy”. Z wypiekami na twarzach oraz głowami pełnymi noworocznych pomysłów opuściliśmy Bydgoski Dom Technika.

Zespół Koła Młodych PZITB O. Bydgoszcz (źródło: własne)

Wszystkim sympatykom Koła Młodych PZITB Bydgoszcz życzymy bardzo Wesołych Świąt, bardzo hucznego Sylwestra i bardzo szczęśliwego 2014 roku. 🙂


 Autorzy wpisu: Anna Żmuda, Paweł Piekarski